Овочеві маски для в’янучої шкіри

1. Візьміть 1 натертий на тертці огірок і змішайте масу з 1 столовою ложкою рідкого меду. Нанесіть маску на обличчя на 10-15 хвилин. Змийте прохолодною водою. 

2. Розімніть виделкою теплу варену картоплину, додайте 2 чайних ложки жирних вершків і 1 чайну ложку оливкової або мигдалевого масла. Нанесіть маску на шкіру обличчя на 15-20 хвилин. Змийте маску теплою водою. 

3. Перетворюємо на пюре за допомогою блендера 1 помідор, як у першому рецепті. В отриману масу додаємо 1 столову ложку рідкого меду, 2 столові ложки розім’яті виноградин і трохи мінеральної води, щоб отримати в результаті суміш з консистенцією сметани. Наносимо маску на обличчя на 10-15 хвилин. Знімаємо ватяним тампоном.

Овочеві маски для жирної шкіри

1. Натираємо на тертці 1 свіжий огірок і змішуємо з 1 столовою ложкою білої глини. Розводимо масу до консистенції сметани мінеральною водою. Наносимо маску за допомогою кисті з урахуванням шкірних ліній. Через 15-20 хвилин змиваємо прохолодною водою. 

2. Вам буде потрібно 2 столові ложки натертої м’якоті огірка і 1 збитий в піну яєчний білок. Інгредієнти добре перемішайте. Нанесіть склад на шкіру обличчя на 15-20 хвилин. Змийте прохолодною водою. 

3. Перетворюємо на пюре за допомогою блендера 1 помідор середнього розміру. Додаємо до томатної масі 1 столову ложку вівсяної або рисового борошна і 1 чайну ложку свіжовичавленого лимонного соку. Добре перемішуємо всі складові. Наносимо маску на обличчя за допомогою пензля і залишаємо на 15 хвилин. Змиваємо прохолодною водою.

Овочеві маски для сухої шкіри

1. Беремо 1 столову ложку натертого на тертці свіжого огірка і змішуємо з 1 столовою ложкою сметани. Перемішуємо. Накладаємо маску товстим шаром. Через 20 хвилин змиваємо маску ватяним диском, змоченим у теплій воді.

2. За допомогою соковижималки потрібно вичавити сік з 1 помідора (сік в пакетах не підходить!). Далі змішуємо сік з 2 столовими ложками натурального йогурту. Наносимо маску на обличчя і тримаємо 15-20 хвилин. Змиваємо теплою водою.

Маски для красивого кольору обличчя
3. Беремо 2 столові ложки сиру середньої жирності, 1 столову ложку молока, 1 чайну ложку оливкової олії, натертий на терки свіжий огірок середнього розміру, ¼ чайної ложки дрібної кухонної солі.

4. Відваріть «у мундирі» середнього розміру картоплину. Ще теплу очистіть від шкірки і розімніть вилкою. Залийте теплим молоком, щоб вийшла пюреобразні маса. Накладіть картопляний склад на обличчя на 20-25 хвилин. Змийте прохолодною водою.

Для зменшення пітливості ніг

У склянці кислого розчиніть 1 чайну ложку куховарської солі, змочіть х / б тканину і прикладіть її до стоп. Аплікація 3-4 рази на тиждень також допоможе при натертого ніг.

Для розгладження шкіри рук

змішайте в рівних частинах вскіпевшее молоко і мінеральну воду. Теплу ванну для рук приймайте 3-4 рази на тиждень, роблячи при цьому руху долонями, як ніби ви їх миєте. Така 15-хвилинна ванна допоможе зробити шкіру рук молодше.

Краса з молоком

Молоко, кефір, мінеральна вода не тільки допомагають втамувати спрагу, але і заповнюють втрачену шкірою вологу і освіжають колір обличчя.

З глибини століть до нас дійшла інформація про те, що Клеопатра тому так надовго змогла зберегти секрет нев’янучої краси, що щодня приймала ванни з молока ослиць. Щоб переконатися, чи це так, не обов’язково кожен день наповнювати ванну молоком, досить вилити в теплу воду всього 1 л. А в тому, що в молоці є все необхідне для живлення і молодості нашої шкіри, немає жодного сумніву.

Молочний жир багатий ненасиченими жирними кислотами, лецитином і вітамінами. Унікальна природна композиція містяться в молоці цінних речовин надає омолоджуючу дію. При регулярному умовно молоком буквально на очах розгладжуються зморшки, шкіра стає світлою і відновлює втрачені свіжість і пружність.

Відбілююча маска для обличчя та шиї. У половину склянки теплого молока додайте на кінчику ножа порошку бури і для густоти вівсяну муку. Ретельно перемішайте і нанесіть на обличчя і шию на 15-20 хвилин. Повторюйте процедури 2 рази на тиждень протягом місяця — так ви позбавитеся від пігментних плям.

Пом’якшуюча маска з геркулесом. Приготуйте 0,5 склянки молока, склянка настою листя бузини (1 столову ложку сировини залийте 1 склянкою окропу, накрийте кришкою, дайте постояти півгодини, процідіть). Розвариться пластівці до м’якості, додайте настій бузини. Отриману масу в теплому вигляді нанесіть на обличчя і шию товстим шаром, залиште на 20 хвилин, змийте прохолодною водою.

Для очищення шкіри обличчя протріть його кефіром кімнатної температури. Це допоможе звузити пори. Через 10 хвилин змийте теплою водою. Таким же чином корисно протирати і руки.

Зволожуюча маска для всіх типів шкіри. Змішайте 2 столові ложки кислого молока з 1 столовою ложкою пшеничних висівок. Нанесіть на обличчя на 20 хвилин, потім змийте теплою водою.

Для поліпшення тонусу шкіри обличчя. 2-3 рази на тиждень протирайте шкіру обличчя і рук молоком трохи тепліше кімнатної температури. М’язи особи будуть у тонусі, шкіра стане біліше й чистіше, а нігті заблищать і зміцняться.

Красиве тіло: Обгортання в домашніх умовах

Обгортання зараз роблять практично в будь-якому косметичному салоні, але було б помилкою стверджувати, що цю процедуру придумали в XX столітті. Обгортання з використанням натуральних матеріалів (глина, лікувальна грязь, водорості) люди робили з незапам’ятних часів. Сучасні засоби для обгортання містять ті ж самі активні компоненти, що і використовували наші предки, тільки зараз це розфасована в красиву упаковку з додаванням консервантів, ароматизаторів та інших супутніх інгредієнтів які принципово не впливають на результат, а виконують додаткові функції.

Перш за все, треба зробити вибір — використовувати готові засоби або глину, водорості і лікувальний бруд в чистому вигляді. Вибір активного компонента для обгортання залежить від поставленої мети. Справа в тому, що обгортання покращує не тільки зовнішній вигляд, але й нормалізує роботу внутрішніх органів, тим самим допомагаючи організму позбутися від хвороб. Тому, вибравши відповідний препарат для обгортання, можна цілеспрямовано вирішити певну проблему зі здоров’ям.

Вплив обгортання на організм людини відбувається по 3 основними напрямками.

1. Дуже ефективно перед процедурою підігріти робочий матеріал (глина, водорості, лікувальна грязь) до температури 40-45 градусів, що відповідно підвищить температуру тканин організму і локально активізує життєві процеси.

2. Механічний вплив полягає в масажі дрібних кровоносних судин, що прискорює рух крові.

3. Хімічне і біологічну дію полягає в тому, що активні речовини через шкіру проникають в кров, позитивно впливаючи на весь організм. При обгортанні глиною організм насичується кремнієм, морські водорості постачають організм йодом, а лікувальна грязь містить речовину, яка за своїми властивостями схоже з гормонами статевих залоз. Звичайно, кожен препарат має комплексний вплив — ми звернули увагу лише на основні напрямки.

Загальні правила проведення обгортання

• Відчутний результат можна отримати тільки після повного курсу (10-20 процедур).
• Обгортання краще робити у вечірній час.
• На перший погляд обгортання пасивна процедура, але це не так, під час і після обгортання організм відчуває серйозну навантаження, тому треба обов’язково стежити за власним самопочуттям.
• Наносити маску або активна речовина необхідно на попередньо очищене тіло. Краще за все виконати пілінг тих ділянок шкіри, на які буде виконуватися обгортання.
• Обгортання найкраще проводити через день.
• Наносити препарат треба тонким шаром. Товстий шар не збільшує ефективність процедури.

Обгортання з використанням водоростей

Можна використовувати готові водоростевих маски, але є можливість приготувати цей препарат і самостійно. Морську капусту (яка продається в продуктових магазинах, тільки потрібна в чистому вигляді, а не в складі салатів) залити водою температурою 50-60 градусів. Настояти приблизно 30-40 хвилин, процідити через марлю і засіб для обгортання на основі морських водоростей готове. Отриману масу треба накласти на хворі або проблемні ділянки тіла. Обмотати целофаном, потім теплим рушник і все це прибинтувати. Процедура може тривати від 10 до 60 хвилин. Курс лікування 5-15 сеансів.

Обгортання з використанням лікувальної грязі

Бруд накладають на хворі або проблемні ділянки тіла тонким шаром у сирому вигляді. Суху лікувальний бруд розводять теплою водою в пропорціях приблизно 1: 7 — щоб вийшла тягуча пластична маса. Попередньо треба підготувати робоче місце — розстелити ковдру (плед), зверху стару простирадло або клейонку. Після нанесення бруду треба лягти і укутати спочатку простирадлом (клейонкою), а потім теплим покривалом, робити це зручніше з помічником. Обгортання з лікувальною гряззю триває 10-20 хвилин. Після цього треба прийняти теплий душ і відпочити.

Обгортання з використанням глини

Для цього треба людини або ділянку тіла загорнути в простирадло, змочену в глинистому розчині, а потім укутати клейонкою і теплою ковдрою. Сеанс може тривати 1-1,5 години. Глинистий розчин готується з 4 столових ложок сухої глини і 1 літра теплої води.

Кондиціонер для вій

Для створення кондиціонера необхідно здійснити низку простих дій.

• Змішати в пропорції 50/50 оливкова олія і масло з абрикосових кісточок;
• Використовуючи чистий щіточку для нанесення туші, покрити вії вийшов складом і залишити на всю ніч;
• Змити суміш вранці перед нанесенням туші.

Кондиціонер рекомендується використовувати один раз на тиждень.

Яка ж користь від отриманого кондиціонера? Зазвичай туш сушить вії, роблячи їх тендітними. Два натуральних олії ідеально підходять для зволоження і надання чинності.

Добре пом’якшують і тонізують шкіру рук ванночки:

ванночка з ромашкою, липою, звіробоєм: 1 ст. л. ромашки, 2 ст. л. липового цвіту, 1 ст. л. звіробою, 0,5 л води. Трави змішайте, залийте окропом, дайте настоятися протягом 20 хвилин, трохи остудіть. У миску налийте гарячий відвар і занурте в нього руки на 15-20 хвилин, потім просушіть м’якою серветкою.

крохмальна ванночка: 0,5 л води, 1 ст. л. крохмалю, 1 ст. л. кефіру. Залийте крохмаль теплою водою, додайте кефір, ретельно розмішайте. Руки опустіть у ванночку на 15-20 хвилин, потім просушіть серветкою, не обполіскуючи, змастіть руки живильним кремом.

 

 

 

 

 

 

 

Добре пом’якшують і тонізують шкіру рук ванночки:

ванночка з ромашкою, липою, звіробоєм: 1 ст. л. ромашки, 2 ст. л. липового цвіту, 1 ст. л. звіробою, 0,5 л води. Трави змішайте, залийте окропом, дайте настоятися протягом 20 хвилин, трохи остудіть. У миску налийте гарячий відвар і занурте в нього руки на 15-20 хвилин, потім просушіть м’якою серветкою.

крохмальна ванночка: 0,5 л води, 1 ст. л. крохмалю, 1 ст. л. кефіру. Залийте крохмаль теплою водою, додайте кефір, ретельно розмішайте. Руки опустіть у ванночку на 15-20 хвилин, потім просушіть серветкою, не обполіскуючи, змастіть руки живильним кремом.