Дьогтьове мило для краси та здоров’я людини.

Дьогтьове мило знову стає популярним, завдяки його лікувальним властивостям. Воно рекомендується тим, хто піклується про красу та здоров’я своєї шкіри. 
Дьогтьове мило є дійовим та універсальним засобом від прищів. Дьоготь, що входить до дігтярне мило, володіє протизапальними властивостями. Склад дігтярне мила: 90 відсотків звичайного мила і 10% березового дьогтю. Дьоготь має низку лікувальних властивостей, а мило з ним стає природним антисептиком. Дьоготь берези, який входить до складу мила володіє відмінним дезинфікуючим дією. У поєднанні з милом він може підсилити приплив крові до тканин шкіри. Тим самим позитивно впливає на регенерацію тканин епідермісу, які були пошкоджені. Березовий дьоготь підсушує ранки на шкірі, прискорюючи процес їх лікування. Дьогтьове мило успішно застосовується при лікуванні вугрової висипки, запалень і гнійних висипань. Воно покращує кровопостачання в шкірі. І ще список властивостей та дії цього лікувального мила: редукуючої, протипаразитні, відновне для шкіри, протизапальну, розсмоктуючу і анестезуючий. Мило рекомендують деякі косметологи, як народне і дуже доступний засіб від прищів. 

Застосування дігтярне мила в лікувальних цілях. Користь дігтярне мила для здоров’я.
Дьогтьове мило лікує псоріаз, лупа, демодекс, лишай, і безліч інших хвороб. Мило застосовується також при екземі, дерматомікозах, корості, фурункульозі, нейродерміті, піодермії, себореї, свербежі шкіри. Добре допомагає дігтярне мило, якщо у хворого утворилися пролежні від довгої хвороби — достатньо їх промити з милом кілька разів і пролежні швидко загояться. Мило з додаванням дьогтю корисно застосовувати при опіках, або ж навпаки — обмороженнях. Дігтярним милом лікують інфекції, які потрапили у відкриту рану, лікують тріщини на п’ятах. 

Використовувати дігтярне мило для краси шкіри обличчя, рекомендується два рази на день — вранці і ввечері. При проблемній шкірі можна побачити ефект, вмиваючись дігтярним милом, в перебігу декількох тижнів — від 3-4 тижнів. Недоліком є те, що воно все-таки сушить шкіру. Для пом’якшення шкіри можна протерти лосьйоном або кремом змастити за типом шкіри. Запах у мила специфічний і багатьом може не сподобається, але це справа звички. Краса вимагає деяких жертв. Комусь навіть потім запах подобається — він же природний і натуральний. Дегтярне мило підходить будь-якого типу шкіри обличчя.
Існує думка, що дігтярним милом не варто користуватися для обличчя. Крім дьогтю в нього входять ще й інші компоненти, тривале застосування яких може призвести до подразнення шкіри та інших неприємних наслідків. Що дігтярне мило, як і будь-яке інше мило, краще використовувати для миття рук, але не для шкіри обличчя. Втім, завжди є «за» і «проти» будь-якого засобу. Тут кожен пробує й робить висновки сам. Особисто я користуюся вже майже місяць для обличчя, тіла і навіть волосся. Подобається, а якщо сушить шкіру, то застосовую лосьйон або крем. Зараз спека 35-37 градусів і на тілі менше запалень, а волосся зміцнилися небагато. Тільки голову потрібно промивати водою з оцтом, а щось на подобі клоччя на голові і звичайно не так блищать, як після бальзамів, але обсяг більше. У кого довге волосся можна обробити бальзамом тільки кінці волосся, щоб отримати лікувальний ефект для шкіри голови від дігтярне мила.

Як правильно умиватися дігтярним милом при проблемній шкірі, як засобом від прищів. Кожного ранку і щовечора умивайте з дігтярним милом обличчя теплою водою, а після обполіскуйте холодною водою. Виходить і лікувальний ефект і контрастне ополіскування. Дегтярне мило може не впоратися з прищами, якщо є звичка постійно торкатися обличчя і видавлювати прищі. Під шкірою у нас кровоносні судини і, коли ми видавлюємо один прищик, шкіра ушкоджується, і вся інфекція може рознестися по всьому особі за допомогою цих судин.
Є ще один народний спосіб лікування прищів дігтярним милом — на очищене вологе обличчя нанести густу пінку від дігтярне мила, у вигляді маски для обличчя і потримати 10-15 хвилин, робити 1-2 рази в тиждень. Буде відчуття, що стягнуло і всі вбралося. Ретельно змити і нанести лікувальний крем або тонік. Не зловживати таким засобом, може викликати в деяких випадках лущення шкіри. Для такого роду масок, як не можна краще підійде VIP Дьогтьове мило — рецепт нижче. І використовувати якомога частіше, не зашкодивши шкірі. 

Приготування мила

Зробити дігтярне мило можна і своїми руками. Інструкція по приготуванню дігтярне мила в домашніх умовах.
1. Купуйте звичайне жирне мило і дьоготь. Візьміть гарне дитяче мило без сильних ароматів і різкого парфуму.
2. Натріть мило на тертці.
3. Поставте на водяну баню (краще використовувати непотрібний посуд для приготування дігтярне мила, тому що запах дьогтю дуже стійкий). Водяна баня робиться так: береться одна каструля, в неї набирається вода, всередину неї підбирається інша каструля або миска, в якій безпосередньо і йде саме приготування. Ставите каструлі на плиту і варіть мило.
4. У верхню каструлю насипте наструганного мило і додайте столову ложку води, помішуйте до тих пір, поки не розчиниться все мило.
5. Потім у клейку масу додайте 2 столові ложки березового дьогтю (мило в обсязі 600 гр, тобто 3 шматка).
6. Добре перемішайте, дайте охолонути до 40 градусів і розлийте по формах. Як форм можна використовувати маленькі коробочки з-під йогуртів.
7. Залиште дігтярне мило у формах на відкритому повітрі на тиждень, до повного затвердіння. Запах йти буде досить сильний, може стоїть на балконі, прикривши мило від пилу, або де не перебуваєте часто.
Використовувати домашнє дігтярне мило можна навіть частіше покупного. Дегтярне мило виходить дуже ніжне і приємне.

Тим, хто освоїв техніку миловаріння — рецепт VIP дігтярне мила. Склад: дьоготь — на 100 г мила 10 мл, але можна менше ніж раз на два. Вже дуже дьоготь пахне різко. Дитяче мило, пів чайної ложки меду, дитячий крем, масла: виноградної кісточки, жожоба, персикове, мигдальне — по-трохи, досить багато у VIP дігтярне милі масел, але зате для догляду за шкірою обличчя підійде і для чутливої, і для проблемної шкіри , а також дитячої шкіри.

Ще один спосіб приготування дігтярне мила-мазі в домашніх умовах.
Взяти дитячого мила — 1 частина і одну частину чистого березового дьогтю, компоненти ретельно змішати і засушити кульками. Перед вживанням такого лікувального мила слід його натерти на тертці (подрібнити, розтерти) і розвести теплим вином, щоб зробити як мазь. Зберігати деякий час в герметичній баночці. Зміст дьогтю в такому милі значно вище, і отже застосовується така мазь, як лікувальний засіб.

Дьогтьове мило для інтимної гігієни — користь для жіночого здоров’я. 

Для інтимної гігієни випускають багато коштів, і виробники рекламують різні види мила з різними наповнювачами та ароматизаторами. Але дігтярне мило полюбилося багатьом жінкам і дівчатам, які піклуються про своє жіноче здоров’я. При всій його дешевизні, дігтярне мило вважається найменш шкідливим для ніжної шкіри. Фахівці інтимної сфери відзначають його численні корисні властивості, а це не може не радувати жінок. Дегтярне мило застосовують для інтимної гігієни, як ефективний засіб захисту проти інфекцій. Мило також добре загоює шкіру від мікротравм, наприклад, отриманих після гоління області бікіні. Для інтимної гігієни можна приготувати дігтярне мило самим і додати в нього масло чайного дерева, ромашки, календули, звіробою, чистотілу, деревію. Є бальзам Вітаон, що містить корисні масла для інтимного догляду, можна додати в мило. Приготувати можна за рецептом VIP дігтярне мила, ось буде користь для жіночого здоров’я! І молочниця, і інфекції вам не загрожують, звичайно, якщо дотримуватися здоровий спосіб життя!

Дьогтьове мило для краси та здоров’я людини.: 6 комментариев

  1. Шановні миловари!
    Запрошую всіх до свого магазину компонентів для миловаріння.

    http://www.zulfiya.com.ua/

    Найнижчі ціни в Україні, величезний асортимент, ніякого обмеження в виборі перевізника та мінімального замовлення!!!

    З повагою, Ольга.

  2. Сама користуюсь довший час……Забула що таке прищі і вугрі……Також використовую для інтимної гігієни- також хвалю і усім рекомендую……А запах особисто мені дууууже подобається……)))))

  3. колись допомогло від молочниці…надіюсь,що цього разу теж допоможе)

Обсуждение закрыто.