Домашні рецепти крему від Софі Лорен

Відомо, що Софі Лорен креми для обличчя готує сама, додаючи в них вітамін «А», для омолодження. А вранці, після прийняття ванни, вона протирає шкіру ватним диском, просоченим оливковою олією. Софі Лорен не раз говорила, що завдяки натуральним засобам її шкіра залишається в ідеальному стані без косметичних операцій вже довгий час. Одним із самих древніх кремів для обличчя, користувалася Клеопатра. До його складу входять: 40 мл соку алое, який можна приготувати самостійно, або придбати в аптеці, 10 г меду, 20 мл рожевої води, а також 100г топленого смальцю, тільки свіжого. Рожеву воду також можна приготувати самостійно з пелюсток троянд. Всі інгредієнти перемішують дерев’яною лопаточкою, повільно додаючи смалець. Суміш повинна настоятися протягом десяти-п’ятнадцяти хвилин на водяній бані. Термін зберігання цього чарівного крему до десяти днів.

Крем із спермацетом

Оливкова олія — 500 мл.
Спермацет — 50 гр.
Масло какао — 50 гр.
Ланолін — 50 гр.
Віск бджолиний — 50 гр.
Бура — 1 ст. л. (Консервант)
Масляні вітаміни або ефіри за бажанням.
Я думаю пропорції можна зменшити, нам «бочками» ні до чого
Значить так: помістити компоненти в емальовану каструльку, розтопити на водяній бані, перемішати, але не кип’ятити.
Буру залити 1,5 склянками води і кип’ятити 30 хв. на повільному вогні. Остудити до 50 градусів. Залити в гарячу суміш жирів (60 градусів) і помішувати до повного охолодження, щоб не було грудок. Коли все охолоне збити міксером Додати олії, вітаміни (небагато)
Для в’янучої шкіри можна додати планцету (3-4 ампули на 500 гр.масла).
Якщо на слід. день крем дуже густий, можна додати оливкове масло.
Підходить для будь-якого типу шкіри, лікує алергію.

Лимонно — воскова маска

З’єднати 20мл.сока лимона, 10гр. бджолиного воску, 10гр. спермацету, 5мл. спирту, поставити на водяну баню і коли віск розплавитися все перемішати, маску нанести тонким шаром на обличчя. Через 15 хвилин змити теплою водою. Маска використовується для пом’якшення і живлення шкіри обличчя, освітлення, розгладжує зморшки
Один з рецептів крему з спермацетом
2,5 г ланоліну; 1,25 г воску; 3,75 г спермацету, 10 г рослинної олії, 5 г води, 15 г вазеліну, 0,5 ч ложки кухонної солі.

Спермацет — SPERMACETUM (CETACEUM)

Кашалот — Physeter macrocephalus L.
Спермацетом називається воскоподібних маса, що виділяється з жиру кашалота і деяких інших китоподібних.
Отримання. У кашалота, величезного зубастих кита, в невідповідний великій голові, що становить майже третину тіла, в черепній коробці в парних порожнинах («Спермацетовий мішки») міститься рідкий за життя тварини жир. Такі ж порожнини тягнуться і по обидві сторони хребта, аж до хвоста. При оброблення туші в першу чергу розкривають і очищають від жиру ці порожнини. При охолодженні жиру випадає осад — спермацет. Спермацет знаходиться також в салі тварини; в цьому випадку сало-сирець спочатку витоплюють і з отриманого жиру охолодженням виділяють спермацет. Для видалення залишків жиру з спермацету його загортають у тканину і пресують. Відпресовані плитки спермацету потім знову плавлять, дають спермацет «откристаллизовался» і відпресовують від виділилася жирної фракції. При необхідності подальше очищення спермацету від слідів жиру проводять шляхом нагрівання з лугом; утворилося мило легко відмивається водою. З великих туш кашалота видобувають від 70 до 90 т жиру і до 5 т спермацету. Кашалотовий жир з порожнин черепної коробки більш багатий спермацетом, ніж жир, добутий з інших частин тіла.
Лікарська сировина. Плитки добре очищеного спермацету злегка прозорі і відсвічують перламутровим блиском, кристалічності, легко кришаться, позбавлені смаку і запаху. Температура плавлення 43-45 ° С.
Хімічний склад. Основним компонентом спермацету є складний ефір цетилового спирту з пальмітинової кислотою. Крім того, присутні вільні спирти — цетиловий, октадеціловий і ейкозіловий.
Застосування. Компонент мазевих основ; цінний при виготовленні лікувальних кремів — охолоджуючих і мягчітельних. Широко використовується в парфюмерно-косметичної промисловості.
Спермацет використовують як пом’якшувальну кошти, а також як засіб для зменшення больових відчуттів при сонячних опіках, роздратуванні «

Як правильно доглядати за ступнями

Секрет доглянутих, красивих ніг — у ретельному догляді, якому необхідно приділяти не менше уваги, ніж догляду за руками. Застава краси жіночих ступень — м’яка шкіра, доглянуті нігті і регулярне видалення відмерлої шкіри.

Щоденна ексфоліацію

Необхідні «інструменти» для підтримки краси ступень — щіточка для нігтів, пемза або шліфувальна пилочка для ніг: приймаючи душ або ванну, необхідно кожен раз приділяти кілька хвилин догляду за ступнями. Пом’якшувати грубу шкіру ступень і позбутися від мозолястих потовщень можна за допомогою пемзи. Втім, перестаратися також не можна: шкіра ступнів від природи набагато товщі, оскільки захищає ступні. Крім того, особливо акуратно потрібно видаляти мозолі, щоб не занести інфекцію.

Догляд за нігтями

Стригти нігті на ногах необхідно правильно: надто довгі нігті будуть упиратися у шкарпетки взуття, тим самим викликаючи деформацію, виникнення потовщень і шишок. У той же час, якщо стригти нігті дуже коротко, можна викликати ризик вростання нігтів. Оптимальний варіант — стригти нігті маленькими ножицями або кусачками для нігтів кожні три-чотири тижні після душу або прийняття ванни. При появі перших ознак вростання нігтя — почервонінні чи запалення навколо нігтя — необхідно очистити пошкоджену зону за допомогою ванни для ніг з оцтом. Якщо вростання нігтя триває, необхідно звернутися до фахівця з педикюру, який за допомогою стерилізованих інструментів виправить ніготь і видалить інфекцію.

Пом’якшення шкіри

Шкіра ступень традиційно доставляє жінкам куди більше проблем, будучи сухий, потрісканої або грубою. Зволоження шкіри ступень має стати основним пріоритетом: регулярно після душу або перед сном необхідно наносити на шкіру зволожуючий крем і надягати шкарпетки, щоб крем не стирався, а вбирався в шкіру.

Ретельне витирання

Бактерії, що призводять до розвитку грибкових захворювань, розмножуються в теплій, вологому середовищі — і зони між пальцями ніг саме відповідають цим умовам. Для того щоб уникнути розвитку грибка, необхідно завжди змінювати вологі шкарпетки і взуття, а після купання або прийняття душу ретельно витирати ноги рушником. При появі перших ознак грибкового захворювання — потрісканої, лускатої шкіри — необхідно скористатися спеціальними лікувальними мазями. Якщо ж препарати не допомагають протягом тижня, варто звернутися до лікаря.

Захист від сонця

Забути про п’яти, завдаючи сонцезахисний лосьйон або крем, дуже легко — проте шкіра на ступнях обгорає також швидко, як і на будь-якому іншому ділянці тіла. Одягаючи легкі сандалі або відправляючись на прогулянку по пляжу босоніж, необхідно нанести на шкіру ступень сонцезахисний засіб з рівнем захисту від ультрафіолету SPF 15 або більше.

Медовий масаж

Як зробити шкіру гладкою, чистою і бархатистою і при цьому пройти приємну і ароматну процедуру? Дуже просто. Спробуйте на собі чудодійний медовий масаж. Відомості про нього дійшли до нас із стародавнього Тибету, який славиться своїми дивними процедурами, які поліпшують самопочуття і які сприяють довголіттю.

Медовий масаж заснований на принципі взаємодії шкіри і біологічно активних речовин, які містяться в меді, а також застосуванні технологій кількох інших видом масажу. Ця процедура вважається свого роду рефлексотерапією, тому що поєднує в собі лікувальний
дію бджолиного меду і ефективні масажні методи.

Медовий масаж застосовують з метою поліпшити кровообіг у глибоких шарах шкіри і підлеглих м’язах, і активізувати харчування внутрішніх органах і тканин. У чому ж полягає чарівна сила меду? Він адсорбує токсини і сприяє швидкому виведенню їх з організму, сприяє збільшенню лімфотоку і очищенню шкіри, тому найчастіше цю процедуру наказують для боротьби з целюлітом. Після медового масажу шкіра стає шовковистою і пружною, розгладжуються підшкірні ущільнення, поліпшується загальний стан організму.

Стандартний курс медового масажу припускає проведення 12-15 сеансів. Їх роблять через день, щоб шкіра могла відпочити і відновитися. Головне, що необхідно для масажу — це мед. Звичайно ж, не будь-який, а натуральний квітковий, липовий, без добавок і, звичайно ж, не засахарівшійся. У залежності від передбачуваного ефекту. в мед можна додати ароматичні масла: лимонне, апельсинове, мандаринове, грейпфрутовий масло ялівцю, евкаліпта, лаванди, петит-Грейн.

Краще всього звернутися до професійного масажиста, який проведе процедуру на вищому рівні, а й для себе корисно знати види використовуваних сумішей.

Приклади сумішей для медового масажу:

— 2 чайні ложки меду, 5 крапель лимонного масла, 2 краплі евкаліптової, 2 краплі олії лаванди;

— 2 чайні ложки меду, 3 краплі лимонного масла, 2 краплі апельсинового, 2 краплі олії лаванди, 3 краплі ялівцю;

— 2 чайні ложки меду, 5 крапель лимонного масла, 5 крапель апельсинового;

— 2 чайні ложки меду, 3 краплі лимонного масла, 2 краплі олії лаванди, 5 крапель м’яти.

Якщо ви використовуєте олії, спочатку змішайте їх, а після додайте мед. Суміш робиться безпосередньо перед масажем.

Медовий масаж — процедура нескладна. Мед наносять на долоні і рухами переносять на масажовану зону. Якщо таких зон кілька, кожна зона масажується по черзі. Після того, як мед повністю перенесено на тіло, долоні притискають до тіла, а після цього різко відривають. Поплескуючи руху повинні ставати від разу до разу більш різкими і сильними. При процедурі мед вбивається в шкіру, і на поверхні залишається тільки тоненький шар. Поступово на руках починає з’являтися біла маса. Спочатку вона виходить з пор за руками і залишається на шкірі, а потім більшість маси переходить на долоні.

Процедура займає близько 5-10 хвилин. Після цього мед змивають теплою водою за допомогою нежорсткої мочалки. Шкіру змащують зволожуючим кремом. Перші рази процедура може бути болючою, а на шкірі місцями з’являються синці. Але вони незабаром проходять, тому не варто лякатися. Наступні сеанси медового масажу проходять набагато легше.

У цілому, цей вид масажу доступний практично всім. Протипоказання становлять лише наявність таких захворювань як варикоз, тромбофлебіт, пухлини, новоутворення, астма, алергічні захворювання, порушення щитовидної залози, хвороби шкіри, венеричні захворювання, СНІД.

Сквалан

Найменування за класифікацією INCI: Squalane 
Інші назви:
Опис:
Сквалан отриманий за допомогою гідрогенізації з натурального сквалену.
Назва сквален походить від латинського Squalus — акула, печінка якої багата цим з’єднанням. Крім печінки акул, сквален зустрічається у значній кількості в оливковій, пальмовій, Амарантове масло, а також в мастила з завакадо, зародків пшениці і рисових висівок. Синтезується сквален в основному в сальних залозах і є одним з ключових компонентів шкірного жиру і гідроліпідної мантії, відповідальним за здоровий і цілісний вигляд поверхні шкіри.

Характеристика:
Сквалан являє собою прозоре масло без кольору і запаху, Високостабільні і чудово адаптоване для застосування в косметичних і фармакологічних препаратах.
Кислотне число: 0.5 макс.
Число омилення: 0.5 макс.
Йодне число: 3.5 макс.
Важкі метали (ppm): 20 макс.
Миш’як (ppm): 2 макс.
Щільність (d20/20): 0.807 — 0.810
Коефіцієнт заломлення (n20 / D): 1.451 — 1.453
Точка помутніння (Цельсій): -10 макс.
Сквалан розчиняється в мінеральних маслах, рослинних оліях та неполярних розчинниках.
Він розчиняється в полярних розчинниках

Властивості:
C точки зору дерматології, сквалан — високоякісний емоленти (пом’якшувальний агент).
Завдяки природному спорідненості з шкірою, він легко проникає через епідерміс, не залишаючи почуття жирності, одночасно надаючи шкірі відчуття м’якості та шовковистості. Це пояснюється тим, що сквален — основний вуглеводень ліпідів поверхні шкіри, що становить 15% себума шкіри дорослої людини.
Дослідження показали, що сквалан НЕ комедогенним, на відміну від тригліцеридів і жирних кислот шкірного сала
При нанесенні на шкіру сквалан легко розподіляється, утворюючи захисну плівку, яка перешкоджає втраті вологи, що, у свою чергу, сприяє поліпшенню шкірного дихання.
Рекомендується для сухої і обвітреної шкіри.
Великий інтерес до використання сквалан обумовлений, головним чином, його природною сумісністю зі шкірою, нетоксичність, високою стабільністю і приємним відчуттям шовковистості косметичних препаратів, в яких він застосовується.
За рахунок своєї високої стабільності і низькою хімічною реактивності сквалан не интерферируют з активними речовинами косметичних формул.
Сквалан не бере участь у метаболізмі і виводиться з організму без змін природним шляхом.

Області застосування:
Сквалан може застосовуватися в різних косметичних продуктах, кремах, сонцезахисні засоби, засоби для догляду за волоссям, маски для обличчя, мастила для ванн.
Сквалан представляє інтерес для рецептур, в яких необхідною умовою є збереження зовнішнього вигляду і якості препарату при низьких температурах (засоби для холодного клімату, для занять зимовими видами спорту) тому він має низьку точкою застигання.
Володіючи абсолютною сумісністю з маслом та ліпофільними субстанціями, сквалан може легко емульгованих, створюючи приємні на вигляд, компактні і блискучі емульсії.
Сквалан є чудовим дисперсантів для пігментів (помади і т.д.)
Завдяки здатності регулювати дифузію запашних речовин, сквалан може використовуватися як фіксатор ароматів.

Концентрація:
Кількість вводиться в рецептури сквалан широко варіюється.
У деяких рецептурах використовується менше 1%, тоді як в інших — більше 50%.
Оптимальний рівень становить 5 — 15%.

Спосіб застосування:
Сквалан вводиться в косметичні препарати точно так само, як і інші масла (і т.д.) при виробничій температурі (до 96 ° C).
При цьому він має важливу перевагу — термостабильностью.

Зберігання: сквалан абсолютно стабільний і стійкий до окислення.

Додатково
Сквален
Першими на сквален звернули увагу дієтологи. Вони помітили, що народи, які споживають в основному оливкова олія, мають більш сприятливу статистику із пухлин, ніж ті, які харчуються кукурудзяним і соняшниковою олією.
Так як сквален є природним компонентом шкірного сала, він добре сумісний зі шкірою. Дослідження показали, що сквален НЕ комедогенним на відміну від тригліцеридів і жирних кислот шкірного сала. Комедогенним дією володіють лише пероксиди сквалену, які виходять при перекисном окисленні. Так як сквален, в силу високого ненасиченості, здатний до окислення, в косметиці використовують більш стабільну форму — сквалан (С30Н62, пергідросквален або 2,6,10,15,19,23-гексаметілтетракозан). »
«Сквален має пом’якшувальну, бактерицидну дію, відновлює структуру епідермальних ліпідів. Легко проникає через епідерміс і є переносником біологічно-активних речовин у глубжележащие шари шкіри. Є природним компонентом секрету сальних залоз людської шкіри (до 12-14%), завдяки чому легко всмоктується і проникає всередину організму, і, до того ж, прискорює проникнення розчинених у ньому речовин.
Інтерес до застосування сквалену високий, особливо, дерматологічній практиці різко зріс, коли він був знайдений в сальних залозах людини, а також описаний як попередник холестерину. Був встановлений його антиканцерогенний ефект, антимікробну та фунгіцидну дію.
У ході біохімічних досліджень властивостей сквалену було виявлено безліч інших його цікавих властивостей. Так, скель є похідним вітаміну А і при синтезі холестерину перетворюється на його біохімічний аналог 7-дегідрохолестерин, який при сонячному світлі ставати вітаміном Д, забезпечуючи тим самим радіопротекторні властивості. Крім цього, вітамін А значно краще всмоктується, коли він розчинений в сквалене.
Дуже важливо, що попередником у синтезі стероїдних гормонів у людини і стероїдних фітоестрогенів у рослин є одне і те ж речовину — сквален, який у ході хімічних перетворень перетворюється на ланостерол. Надалі, через освіту холестеролу, в організмі людини утворюються стероїдні гормони.
Сквален має унікальні ранозагоювальні властивості, легко справляється з більшістю шкірних захворювань, включаючи екземи, псоріази і трофічні виразки, опіки.
У косметичних цілях сквален застосовується для захисту, детоксикації, зволоження, пом’якшення і живлення шкіри.
Здатність сквалену вивільняти кисень з води дозволяє вважати його протипухлинною фактором, є попередником у синтезі стероїдних гормонів, має пом’якшувальну, бактерицидну дію, відновлює структуру епідермальних ліпідів, легко проникає через шкірні покриви, сприяючи перенесенню біологічно активних речовин в глибокі шари шкіри. Сквален здатний підвищувати сили імунної системи в кілька разів, забезпечуючи тим самим стійкість організму до різних захворювань. «

Як добитися білосніжної усмішки у домашніх умовах?

Білозуба сліпуча усмішка має великий вплив на те враження, яке ми виробляємо на людей. Адже при спілкуванні ми дивимося в обличчя співрозмовнику, зупиняючи погляд на очах, губах, дивимося на його рот, щоб показати, наскільки уважно ми його слухаємо.

Крім того, що білозуба посмішка привертає погляди, вона ще й демонструє здоров’я і якісний догляд за вашими зубами. Процес відбілювання зубів зазвичай виконується лікарем-стоматологом в клініці. Лікар застосовує лазер для відновлення білого забарвлення зубів. Варто зауважити, що дана процедура є дуже дорогою, крім цього, забирає чимало часу. Крім цієї медичної процедури, існують способи відбілювання зубів за допомогою препаратів, доступних в продажу на ринку, в магазині або аптеці. Вони можуть бути у формі зубної пасти або зубного гелю.

Але ми, замість дорогого процесу відбілювання лазером і покупки недешевих препаратів, використовуючи підручні засоби, які є в будинку, допоможемо вам відбілити зуби якісно і недорого.

Від чого ж знебарвлюється і темніє зубна емаль?

Цьому є багато причин, ось деякі з них:
— Чи п’єте занадто багато чаю або кави
— Чи п’єте червоне вино
— Вживання їжі, яка забарвлює зубну емаль
— Куріння є ще однією причиною для потемніння зубів
— Деякі лікарські препарати також є причиною плям на зубах

Як можна запобігти потемніння зубної емалі?

Виконуючи кілька нескладних звичайних процедур щодня, ви зможете запобігти потемніння зубів.

1. Чистіть зуби після їжі, в крайньому випадку, прополощіть порожнину рота ополіскувачем або простою водою. Протягом дня пийте більше чистої води, щоб зберегти зуби зволоженими і видалити наліт нальоту з поверхні зубів.

2. Зменшуйте кількість споживаної кави або міцного чаю.

3. Користуйтеся зубною пастою з м’якими поліруючими властивостями. Чистіть зуби правильно і за допомогою м’якої щітки.

4. Включіть в свій раціон морква, огірок, яблука. Їх вживання запобіжить пожовтіння зубів. Взагалі, їжте багато фруктів і овочів, вони збережуть ваші зуби від скупчення бактерій, утворення нальоту і, отже, зроблять їх білими.

5. Не пийте занадто гарячих або занадто холодних напоїв. Відмовтеся від солодких газованих напоїв. Вони викликають утворення нальоту, карієсу, руйнування зубів.

Якщо ж ви все робить правильно, підмогою для вас неодмінно стануть рецепти відбілювання зубів у домашніх умовах з мінімальними грошовими витратами.

Народні рецепти для відбілювання зубів у домашніх умовах

1. Нанесіть кухонну сіль на зуби, потріть, і прополощіть рот водою або ж з ополіскувачем для порожнини рота.

2. Очищення зубів за допомогою зубної щітки з застосуванням перетертих сухого листя шавлії, ще один перевірений засіб, щоб зберегти ваші зуби білосніжними.

3. Порошок, приготований з листя базиліка, і який використовується в якості зубного порошку, допоможе вам уникнути багатьох проблем із зубами. Ця трава чудово справляється із завданням відбілювання зубів, а також зберігає здоровими ваші ясна.

4. Залити водою 1 чайну ложку насіння пажітника і закип’ятити їх. Остудити відвар і полоскати їм порожнину рота протягом декількох хвилин. Відвар зміцнює і вибілює зуби.

5. Щоб підготувати домашній ополіскувач для порожнини рота, візьміть 3 чашки окропу, 2 чайні ложки свіжого коріандру, 3 чайні ложки листя м’яти і 1 чайну ложку насіння анісу. Змішайте всі інгредієнти і дайте настоятися протягом 30 хвилин, а потім збовтайте суміш. Для більш зручного застосування, перелийте суміш у скляну пляшку, в якій її можна зберігати до повного використання у холодному місці.

Як правильно доглядати за віями?

Вії — це важка артилерія у нерівному бою з чоловічими серцями. Ну, яка дівчина не вміє стріляти очима і не распушают свої густі вії перед вподобаним нею об’єктом?! У віях є щось чарівне. Придумай бажання, сдуй ресничку з долоні і чекай виконання. Але, якщо ти загадуєш бажання «на віях» частіше, ніж три рази на день, отже, їм не вистачає харчування та догляду.

З чого ж?

Вії — це високомолекулярний білок каротин, з якого також складаються волосся на голові і на тілі. Крім вій, каротин у великій кількості міститься в обліписі, моркві, шипшині, петрушці, перці та помідорах. Регулярно їж ці корисні для організму продукти, і твої вії будуть міцніше день від дня.

Позасезонні випадання

Як і волосся, вії періодично випадають, і на їх місці виростають нові «волоссячко». За рахунок густої маси вій кардинальні зміни у погляді не помітні, але деякі речі, якими ти напевно захоплюєшся, можуть призвести до рясного ресніцепаду. Вивчи експрес-список руйнівників краси вій:

— Регулярне дію УФ-променів. Коли засмагаєш на сонці або в солярії, обов’язково закривай очі ватяними дисками або одягай сонячні окуляри. І пам’ятай, що окуляри повинні бути зі скла — тільки вони не пропускають ультрафіолет.

— Неправильне зняття макіяжу. Якщо ти боїшся побачити в дзеркалі ранні зморшки і отвіслості, всі процедури з особою проводь тільки по масажних лініях. З вій знімай макіяж у напрямку від перенісся до скул. Намагайся сильно не натискати на шкіру — так ти попередиш поява дрібних «павутинок» на шкірі навколо очей.

— Неякісна косметика. Яскраві упаковки, що запам’ятовуються марки і гасла, «підкручує» формули притягують нас, ласих на красу дівчат, як магніти. Якщо у тебе червоніють або сверблять очі — погана якість продукції «є» в прямому сенсі слова. Шукай гіпоалергенну косметику — вона підходить для самої чутливої шкіри. Тобі в плюс, якщо до складу входять вітаміни і каротин, за природою споріднений білку вій. Не купуй косметику на лотках — за привабливою ціною ховаються підробки. Обов’язково перевіряй термін придатності — косметика повинна бути «свіжої» і не обсипатися.

— Постійні стреси і нервозний. Часті хвилювання і стреси негативно впливають на нашу красу в цілому, не кажучи вже про такий «ломкою» матеріалі, як волосся й вії. Захистити себе від впливу неприємних емоцій, більше часу проводь на свіжому повітрі і в спокійній обстановці. Займися йогою: це не тільки допоможе тобі пізнати душевну гармонію, але і забезпечить тебе пухнастими віями.

— Неправильне харчування. Надлишок солодкого псує не тільки фігуру, а й обличчя. По можливості, виключи з раціону шоколад, морозиво, хлібобулочні вироби і додай овочі, фрукти і свіжовичавлені соки. Вони багаті вітамінами і мікроелементами, які додадуть твоїм віям блиск і густоту. Так що, з часом туш здасться тобі абсолютно даремною річчю.

Чим ти знімаєш макіяж?

Сподіваємося, не «загальним» милом, яким користується вся сім’я? В ідеалі, мило було особистим. Переважно вибирати крем-мило: воно не сушить шкіру і зберігає природний PH-баланс. Обирай мило для чутливої шкіри: воно дбайливіше очищає і не викликає роздратування.

Багато дівчат для зняття макіяжу використовують засоби для проблемної шкіри. Будь акуратна при виборі гелю: деякі з них сушать і призводять до обезводнення шкіри і вій, відповідно, шкіра передчасно старіє, а вії слабшають. Обирай тільки м’які засоби на основі рослинних компонентів: вони заспокоюють шкіру і надають їй свіжий, здоровий вигляд.

Якщо на твоїй поличці присутній молочко для зняття макіяжу, то запам’ятай кілька простих правил: щоб зберегти вії здоровими і пухнастими, необхідно нанести невелику кількість засобу на верхні і нижні вії, почекати 30 секунд і акуратно прибрати надлишки чистим ватяним диском. Так ти збережеш вії від випадіння та ретельніше віддалиш косметику.

Сучасний спосіб зняття макіяжу — вологі серветки. По-перше, вони не викликають роздратування, завдяки гіпоалергенної просочуюча лосьйону, що входить до його складу. По-друге, кишенькова упаковка буде завжди при тобі. По-третє, на серветках ти скоротити свій бюджет. По-четверте, оціниш зручність використання. До того ж, до складу лосьйону входять кератин і вітамін Е, які зміцнюють і стимулюють природну регенерацію шкіри. З ними ти завжди зможеш делікатно зняти макіяж і подбати про красу своїх вій.

Зміцнюємо вії

Вії після макіяжу потрібно обов’язково зміцнювати. Щоденна «кора» туші не дає їм «дихати» і значно послаблює зовнішній покрив. Після того, як ти змила макіяж, нанеси на вії жирний крем. Не забувай про регулярне зміцнення. У цьому тобі допоможе народний засіб: рицинова олія змішай з соком алое у співвідношенні 70х30. Замість соку алое підійде персикове масло. Для змішування та зручного нанесення краще використовувати добре вимитий флакон з-під старої туші. Наноси суміш на вії перед сном. Через тиждень ти помітиш, що твої вії стали пухнастими, шовковистим і об’ємними, і справа зовсім не в «суперщеточке» і піднебесної ціною!

Хто замовляв Spa?

Існує також блаженний Spa-догляд за віями: це рецепти різних масок на основі ароматичних компонентів, взяті з азіатських spa-курортів.

Рецепт пом’якшувальною і підтягувала spa-маски для очей і вій такий: звари 150 грамів рису в 200 мл молока, пам’ятай рис до утворення дрібної однорідної маси. Додай рожеве масло і пелюстки троянд. Змішай всі компоненти в блендері. Нанеси маску в області очей і накрий ватним диском. Після змий теплою водою і пройдися по шкірі і віям кубиком льоду. Ця spa-маска подарує тобі виразність, ясний погляд, здоровий колір шкіри, а також міцні і оксамитові вії. Влаштуй для них рай, не виходячи з дому.

Ланолін

Найменування за класифікацією INCI: Adepts Lanae (або ще на вибір — lana oleum, Lanolin)
Інші назви: Вовняний віск
Опис: В’язка, густа маса
Аромат: Характерний
Колір: Від буро-жовтого до білого
Метод отримання:
Початковою сировиною служить вовняний жир, який зі промивних вод при первинній обробці овечої вовни на вовномийних фабриках. При промиванні вовни гарячою водою з лугом виходить емульсійна рідина, що містить воскоподобние речовини (компоненти ланоліну), жири (омилення і неомиленние), фарбувальні, білкового-слизові та інші різноманітні забруднюючі і погано пахнуть речовини. При центрифугуванні спливає шар, який після відділення називають вовняним жиром або сирим ланоліном. Далі слід виробництво самого ланоліну, яке зводиться по суті до очищення вовняного жиру. Виробництво ланоліну складається з шести операцій: плавлення вовняного жиру, окислення його, нейтралізації окисленого жиру, сушіння, фільтрації та фасування готового ланоліну.
Температура плавлення: 36 — 42 ° С
Щільність:

Склад:
Склад ланоліну дуже складний і до теперішнього часу вивчений не повністю. В основному він представляє собою суміш складних ефірів високомолекулярних спиртів (холестерину, ізохолестеріна і т.д.) з вищими жирними кислотами (миристиновой, пальмітинової, церотіновой і д.р.) і вільних високомолекулярних спиртів.

Властивості:
За властивостями ланолін близький до шкірного сала людини. У хімічному відношенні досить інертний, нейтральний і стійкий при зберіганні. Найціннішим властивістю ланоліну є його здатність емульгувати до 180 — 200% (від власної маси) води, до 140% гліцерину і близько 40% етанолу (70% концентрації) з утворенням емульсій типу вода / масло. Добавки невеликої кількості ланоліну до жирів і вуглеводнів різко збільшують їх здатність змішуватися з водою і водними розчинами, що зумовило його широке застосування у складі ліпофільні — гідрофільних основ.

Області застосування:
— Широко застосовується в складі різних косметичних засобів — кремів і т.п.
— У медицині використовується як основа для різних мазей, а також для пом’якшення шкіри
— Чистий ланолін, застосовуваний місцево, для годуючих жінок допомагає загоєнню тріщин на сосках і запобігає їх появі, і не вимагає змивання перед годуванням (не небезпечний для немовлят).

Концентрація:
Можна використовувати в чистому вигляді

Спосіб застосування:
Додавати в жирну фазу емульсій