Свіжа і Небесна молочна ванна

Інгредієнти:
1 яйце
1 / 2 склянки оливкової олії
1 столова ложка гліцерину
1 / 2 склянки сухого порошку молока
1 крапля жасмину абсолютного
1 крапля ефірного масла троянди
6 крапель ефірного масла лаванди
2 склянки дистильованої води

Приготування:

Збити разом яйце, оливкову олію, гліцерин і сухе молоко  віночком або ручним калатала. Додати ефірні масла. Продовжуйте збивати до отримання однорідної пасти.

Додавати трошки води, при процесі збивання.

Відразу ж додати до вашої теплою (не гарячої) ванни. (Не використовуйте його, якщо вода у ванні занадто гаряча або яйце буде приготоване) Крім того, якщо ваша ванна вода дуже гаряча, вона може, як правило, висихати на вашій шкірі. Насолоджуйтеся!

Сіль для ванни

Інгредієнти:
2 / 3 склянки соди випічки
1 / 2 склянки кукурудзяного крохмалю
1 / 2 склянки лимонної кислоти
1 / 2 склянки вівсяних крохмалю
1 стакан пахти порошок
2 склянки морської солі
щіпку слюди (колір за вашим вибором)
30-40 крапель ефірного масла (аромати за вашим вибором)

Приготування:
Змішайте сухі інгредієнти і слюди порошку разом у великій мисці. Добре перемішати, щоб об’єднатися. Ви можете додати більше випічки соди і лимонної кислоти, щоб одержати більше бульбашок.

В іншому контейнері, змішайте ефірні олії і  добре перемішати. Повільно додати запашну суміш нафти в сухі інгредієнти.

Додати трішки  ароматичних  масел, щоб сухі інгредієнти злегка зволожити. Зберігати в герметричній скляній банці. Для використання, насипати в ванну і насолоджуватись. Використовуйте більше для більших бульбашок!!

Олія для ванни з маслом ши

Інгредієнти:
50 г (близько 1,75 унції) масла ши
300г (близько 10,5 унцій), соди для випічки
150 г (близько 5 унцій), лимонної кислоти
150 г (близько 5 унцій) англійської сол

Приготування:
Збийте масло ши з використанням ручного міксера протягом приблизно 15 хвилин. Встановіть у бік.

Змішайте сухі інгредієнти і добре перемішайте. Додати сухі компоненти до збитої олії ши, збити віничком.

Залити в герметичну банку.

10 кроків до сяючою шкірі

Хочеш, щоб твоя шкіра — з ніг до голови — буквально сяяла здоров’ям? Для цього доведеться добряче постаратися, але

1. Збагати свій раціон антиоксидантами. Ти знайдеш їх в авокадо, чорниці, вишні, дині, рибі, курці, чорних бобах, брокколі, капусті, грибах, зеленому чаї та червоному перці.

2. Вживай продукти з високим вмістом бета-каротину — папайю, кавун, морква, шпинат, брокколі. Він допоможе позбутися сухості шкіри і допоможе позбутися від дрібних зморшок.

3. Ніколи не забувай про головних елементах щоденного догляду: очищай, тонізує, зволожує і живить шкіру.

4. Регулярно користуйся скрабом, щоб позбутися від відмерлих клітин шкіри і відкрити доступ кисню. Відразу ж після використання скрабу наноси на шкіру зволожуючий лосьйон.

5. Додай в раціон продукти, що містять клітковину — вона допоможе організму позбавитися від токсинів, які нерідко призводять до появи висипань.

6. Кожен день з’їдай порцію салату, заправленого столовою ложкою лляної олії. Це масло містить корисні омега-3 і омега-6 кислоти, зволожуючі і живлять шкіру «зсередини».

7. Пройди курс оздоровчого масажу. Масаж лімфатичної системи (лімфатичний дренаж) прискорить виведення з організму токсинів і зайвої рідини. Це означає, що твоя шкіра стане чистіше, а прояви целюліту зменшаться або взагалі зникнуть.

8. Займися йогою. Під час медитації ти нормалізуешь тиск і знижуєш рівень кортизолу і підвищуєш кількість корисного для шкіри «гормону молодості» (він носить практично невимовну назву дегідроепіандростерон).

9. Завагітнівши. Ти напевно чула (а, може, і переконувалася на власні очі), що жінка в «цікавому положенні» стає особливо красивою. Завдяки стрибка жіночого гормону естрогену, кровообіг у вагітних стає активніше майже на цілих 50%. Завдяки цьому шкіра виглядає більш здоровою. Правда, на жаль, так щастить не всім.

10. Займайся сексом. Якщо для закладу потомства ще рано, оберігатися — але не припиняй займатися сексом. Поліпшення кровообігу, стрибок ендорфінів і підвищення рівня естрогену в організмі зроблять твою шкіру ніжною і гладкою.

Метод автоліфтінга CLARINS

Знаменитий метод автоліфтінга, розроблений фахівцями Clarins.
1) Ідеальне тиск створюється завдяки підтримці голови руками.

Засоби відмінно вбираються, приносячи максимальний ефект. Тяжкість голови, що лежить на руках, створює ідеальний тиск на шкіру обличчя без зайвого розтягування і тертя.

2) Токсини і рідина, які акумулюються в жирових тканинах, легше виводяться по лімфатичних «колекторам». Упор голови на руки сприяє більш швидкому й ефективному видаленню токсинів.

Цей метод забезпечує натуральний дренаж, який не тільки оновлює шкіру обличчя, а й сприяє омолоджуючий ефект завдяки усуненню зморшок.

 

Ідеальна позиція

Сидячи, спершись на коліна, покладіть голову на долоні.

Важливо: перед тим, як пробувати Метод автоліфтінга, ретельно очистіть обличчя від забруднень і макіяжу.

Спробуйте Пом’якшуючий очищающий пінистий крем.

Розігрійте в долонях невелику кількість зміцнюють і підтягують обличчя крему «Ліфт афінно візаж» і нанесіть його тонким шаром на обличчя.

Не витирайте руки — залишки крему вберуться під час застосування методу Авто-ліфтингу.

Сядьте так, щоб обидві ноги стояли на підлозі, покладіть лікті на коліна. Складіть руки разом у вигляді чаші і покладіть на них особа (див. рис. 2 і рис.3)

Розслабте шию, щоб вага голови повністю перейшов на ваші долоні. Це дуже важливо, тому що тиск долонь забезпечує ефективне видалення токсинів з шкіри обличчя.

Для повного, послідовного і натурального очищення лоба, очей, щік і ротової області, опускайте голову на долоні, слідуючи позицій, перелічених нижче.
5 основних позицій для очищення і підтягування контурів обличчя

1 — лоб на долонях. Відбувається тиск долонь на лоб. Основна мета — розгладити зморшки або запобігти їх появі.

2 — очі в долонях. Долоні повинні повністю закривати очі. Це ідеальна позиція для того, щоб за допомогою ваги голови розгладити припухлості і позбавитися від темних кругів під очима. Також ця позиція хороша для відпочинку і позбавлення від стресу.

3 — щоки на долонях. Трохи роз’єднаєте долоні, залишаючи місце для носа. Тиск голови на долоні дозволяє виводити токсини з області щік.

4 — підборіддя на долонях. Покладіть голову на долоні, тримаючи ваші зап’ястя разом, і зробіть кілька легких натисків на щоки. Ці рухи особливо рекомендуються для виведення токсинів і уникнення виникнення «другого підборіддя».

5 — нарешті, розділіть ваші зап’ястя і зробіть кілька натисків від носа до вух. За допомогою даних рухів відбувається стимулювання лицьових лімфатичних залоз, що сприяє виведенню токсинів з тканин шкіри.
Основні рекомендації
Затримуйтеся в кожній позиції на 5-10 секунд.
Повторіть всі 5 основних позицій 2-3 рази.
Завжди починайте рух з найвищої точки особи, просуваючись до центру і далі — до вух.
Концентруйте руху на тих точках, які найбільше потребують уваги і закінчуйте натиснення за вухами.
Пам’ятайте основний момент даної техніки: «Вага голови на ваших долонях» допомагає максимально очистити вашу шкіру від токсинів.
Для максимальної ефективності використовуйте цю методику двічі на день з використанням зміцнюють і підтягують обличчя крему Ліфт афінно візаж, Комплексної регенеруючої Подвійний сироватки та відновлюючу і знімає роздратування шкіри сироватки.
Після використання даної методики ви відзначите різницю: ваше обличчя стане більш підтягнутим і молодим.

Дієта 8

Показання до застосування: ожиріння (за відсутності порушень органів травлення). Цільове призначення. Попередження та усунення надмірного накопичення жирової тканини в організмі. Загальна характеристика. Зниження енергетичної цінності головним чином за рахунок вуглеводів (особливо легкозасвоюваних) і меншою мірою — жирів. Обмеження натрію хлориду, вільної рідини. Помірне вміст білків (особливо за рахунок тварин) і клітковини. Виняток екстрактивних речовин і смакових приправ. Хімічний склад: 60% білків мають бути тваринного походження, 25-30% жирів — рослинними. Дозволяється натрію хлориду до 5-8 г (5 г видають на руки хворому для підсолювання окремих страв, а решта міститься в натуральних продуктах); вільної рідини — до 1-1,2 л. Кулінарний обробіток. Їжу готують у вареному, тушкованому і запеченому вигляді. Замість цукру використовують його замінники (ксиліт, сорбіт та ін.) Обмежують смажені, рубані і протерті вироби. Їжу готують без спецій і солі. Режим харчування. Дробний прийом їжі до 6 разів на день. Рекомендовані і виключає продукти і страви 1. Хліб і борошняні вироби. Рекомендується пшеничний з борошна грубого помелу, житній в обмеженій кількості, білково-пшеничний та білково-висівковий хліб. Виключаються: вироби з пшеничного борошна вищого сорту, здобного та листкового тіста, печиво. 2. М’ясо та птиця. Рекомендуються: нежирне м’ясо (яловичина, телятина, кролик) і кури у відварному, тушкованому та обсмаженому після попереднього відварювання вигляді. Заливне, яловичі сардели. Виключаються: в дієтах 8а і 8б хліб виключається жирні сорти, гуска, качка, мізки, шинка, сосиски, ковбаси варені і копчені, консерви. 3. Риба. Рекомендуються: нежирні види в відварному, запеченому, фаршированому і заливний вигляді; продукти моря (паста «Океан», мідії та ін.) Виключаються: жирні види, копчена, солона, рибні консерви в олії, ікра. 4. Яйця. Рекомендуються: варені і у вигляді омлету. 5. Молочні продукти. Рекомендуються: молоко (переважно білкове), кефір нежирний і таллінський, кисле молоко, сметана — обмежено (в основному у стравах) сир, сир нежирний і несолоний. Виключаються: пряжене молоко, вершки, ряжанка, йогурт солодкий, сир жирний, сир солоний і жирний. 6. Жири. Рекомендуються: вершкове і рослинне масло обмежено. Виключаються: свиняче сало, яловичий, баранячий і кулінарні жири. 7. Крупи, макаронні вироби і бобові. Рекомендуються: в обмеженій кількості гречана і перлова у вигляді розсипчастих каш. Виключаються: інші крупи, макаронні вироби, бобові. 8. Овочі. Рекомендуються: сирі і в будь-якому приготуванні (картопля обмежено). Квашена капуста в відмито вигляді. Виключаються: мариновані та солоні. 9. Супи. Рекомендуються: овочеві з фрикаделі, борщ, борщ, окрошка, борщ. Виключаються: картопляні, з макаронами, крупами, бобові, молочні. 10. Плоди, солодкі страви та солодощі. Рекомендуються: фрукти та ягоди кисло-солодкі, желе, мус на желатині, компоти, самбуки з використанням замість цукру ксиліту або сорбіту. Виключаються: кавуни, виноград, родзинки, інжир, фініки, цукерки, мед, варення, цукор, морозиво, киселі. 11. Соуси і прянощі. Рекомендуються: томатний, білий, слабкий грибний, оцет. Виключаються: гострі і жирні соуси, майонез, всі прянощі. 12. Напої. Рекомендуються: чай, кава неміцний, кава з молоком без цукру. Соки ягідні, фруктові, овочеві. Виключаються: солодкі соки, какао, солодкий квас, лимонад на цукрі.

КЛІНОНОГ / Calamintha officinalis /

Ботанічна назва: Calamintha officinalis
Синоніми: C. clinopodium, Melissa calamintha, гірський бальзам, гірська м’ята.
Сімейство: Ясноткові (Lamiaceae) або губоцвіті (Labiatae)
Опис: Багаторічна рунисте рослина висотою до одного метра з прямим чотиригранним стеблом, м’якими овальними листками і дрібними пурпуровими квітами. Вся рослина має сильний аромат, особливо привабливим для кішок
Колір: Блідо-жовта рідина
Аромат: Деревно-трав’янистий аромат, що нагадує запах болотної м’яти
Метод отримання: ароматичне масло отримують методом дистиляції з парою
Використана частина рослини: квітуча верхня частина рослини
Область виростання: Виростає в Європі та Азії (Гімалаї), а також у Північній Америці і Південній Африці. Культивується в районі Середземномор’я, Югославії, Польщі та США
Інші види: Існує безліч споріднених видів по всьому світу, наприклад, C. nepeta, Nepeta cataria та інші. Не плутати з чабером садовим і чабером гірським (Satureja hortensis, S. montana)
Клас:
Характеристика:
Хімічний склад: Цитраль, нерол, цитронелол, лімонен, гераніол. Активним компонентом, який привертає кішок, є метатабілацетон (3-5%).

Психо-емоційна дія

Косметична дія

Спортивне застосування

Цілюща дія
Знеболююче, протиревматичний, антиспазматичну, в’яжучий, вторгнень, потогінну, загоює, заспокійливе.
У домашніх умовах допомагає при лихоманці, переохолодженні, болі в м’язах, ревматизмі. Хороший засіб від шлункових кольок, метеоризму і диспепсії. Рекомендують при безсонні, нервовому напруженні і захворюваннях, викликаних стресом.

Еротичне дію

Інше застосування
Рослина має давні традиції використання як лікарського засобу від нервових і шлункових захворювань, менструальних болів, застуди, судом, кольок у дітей.
Масло іноді використовується при виробництві парфумів. У США застосовують як приманку в полюванні на диких кішок.

Методики застосування

Запобіжні заходи:
Не володіє дратівливою дією. Використовувати помірно, не застосовувати під час вагітності.

Крижаний масаж обличчя

З настанням літа, коли припікає сонечко, шкіра потребує особливого догляду. Спека, ультрафіолет, пил не кращим чином позначаються на її стані. Ми сподіваємося, що наші поради допоможуть зберегти молодість і здоров’я вашої шкіри.

Основою краси та здоров’я шкіри є її чистота. Поменше користуйтеся декоративною косметикою: під жарким сонцем потечуть туш і тіні, розмажеться губна помада. Головне ваше прикраса у найближчі місяці — бездоганно чиста шкіра. Частіше приймайте освіжаючий душ. Вода освіжить і підбадьорить вас, а шкіру очистить від поту і пилу. Що ж до очищення різноманітних типів шкіри обличчя, то нагадаємо основні правила.

Жирна шкіра добре переносить умивання холодною водою або настоєм ромашки. Для більш глибокого очищення підійде туалетне молочко, яке потрібно нанести на шкіру обличчя і шиї, обережно розтерти його круговими рухами від підборіддя (шию — зверху вниз).

Через кілька секунд видалити залишки молочка теплим мокрим тампоном. Обполоснути обличчя холодною мінеральною водою і обов’язково підсушити паперовою серветкою. Дуже жирну шкіру рекомендується мити з милом раз на день по тому ж принципу.

Очищати суху шкіру рекомендується 2 рази на день — вранці і ввечері. Вода для вмивання повинна бути кип’яченою або мінеральною, бажано кімнатної температури. Від мила краще відмовитися зовсім, а користуватися спеціальними пінками з активним зволожуючу дію (до їх складу входить кокосове або соєве масло). При чутливій шкірі замість вмивання протирати обличчя молочком, знімаючи його залишки безалкогольним тоніком.

Будь-яку шкіру корисно очищати травою, тільки не чистим соком, а настоєм. Листя подрібніть вручну і залийте не окропом, а теплою водою і дайте настоятися 20 хвилин на паровій бані, потім охолодіть — так ви збережете активні компоненти й леткі ароматичні речовини. Відвар з молодих листя робити не варто — цінні властивості втрачаються.

Будь шкірі — жирної, сухий, чутливою — потрібна волога. Вона руйнує роговий шар, зайві клітини відторгаються. Влітку шкіру будь-якого типу зміцнює умивання холодною водою або протирання її шматочками льоду. При перепаді температур поліпшується кровообіг. Тому робіть масаж обличчя невеликими кубиками льоду. Ця корисна процедура зробить ваше обличчя привабливішим, крім того, помітно поліпшить настрій, підвищить тонус, зміцнить здоров’я.

Перед масажем обличчя розігрійте шкіру, простіше зробити гарячий компрес: невелике м’яке рушник опустіть в гарячу воду, відіжміть і накладіть на обличчя і шию. Тримайте до тих пір, поки рушник не охолоне. Після цього починайте масажувати обличчя заздалегідь замороженим кубиком льоду м’якими круговими рухами по шкірних лініях, намагаючись не розтягувати шкіру, особливо вздовж зморшок. На 1 сеанс можна використовувати 2-3 кубика льоду. Після крижаного масажу можна знову повторити компрес, після чого сполоснути обличчя прохолодною водою, обсушити і нанести живильний крем. Особливо корисний такий масаж, якщо застосовувати лід з відварів і настоїв фруктів, овочів, лікарських трав.

З шавлії

1 чайну ложку листя і квітів шавлії залити 0,5 л окропу. Щільно закрити кришкою і настоювати 40 хвилин. Процідити, залити у формочки для льоду і заморозити. Завдяки вмісту ефірних масел, дубильних речовин і вітамінів лід з настою шавлії поліпшує обмін речовин і кровообіг, живить шкіру. Особливо корисний при жирній шкірі, надмірної пітливості.

З м’яти

1 столову ложку свіжого листя м’яти залити склянкою крутого окропу, настоювати в закритому посуді 40 хвилин. Процідити, заморозити. Добре тонізує шкіру, усуває дрібні прищики, звужує розширені судини, запобігає появі зморшок.

З кульбаби

500 г напіврозпустилися бутонів і молодих листя кульбаби пропустити через соковижималку, додати 1 столову ложку оливкової олії, змішати, заморозити. Ефективно зменшує зморшки, навіть на шкірі, що в’яне.

З полуниці, суниці, персика, кавуна, дині

Сік з 200 г полуниці заморозити і використовувати для масажу. Добре дезінфікує шкіру, зменшує пори, підвищує її стійкість до пересихання, розгладжує зморшки. Аналогічними властивостями володіє лід із соку суниці, персика, кавуна або дині.

З звіробою

Дві столові ложки квіток і трави звіробою залити склянкою крутого окропу. Настоювати добу в щільно закритому посуді. Заморозити. Добре звужує розширені пори, усуває вугровий висип.

З цитрусових

Шкірку 1 апельсина і 1 мандарина добре промити, залити 0,5 л крутого окропу. Настоювати в закритому скляному посуді протягом доби. Процідити, заморозити. Знімає втому шкіри, повертає свіжість, пружність і володіє поживними властивостями. З тією ж метою можна використовувати сік апельсина, мандарина і грейпфрута, розводячи його мінеральною водою (1 частина соку, 2 частини води).

Масажуючи особа, пройдіться кубиком льоду по шиї і зоні щитовидної залози. Ця процедура особливо оздоровлює і бадьорить, позитивно позначається на роботі всього організму. Однак пам’ятайте: ці дії протипоказані всім, у кого кровоносні судини слабкі або розташовані дуже близько до шкіри — замість здорового обличчя ви ризикуєте виявити лопнули судини.